Tootegrupid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

 

 

ISOVER VARIO® Aurutõkke läbiviik 100-200mm ventilatsioonitorudele

Tootekood: VARIO
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 7-14 päeva
Hind:
Al. 9,76 €

Parameetrid


* Läbimõõt

Kogus: - +
   - või -   

 

Tootekirjeldus

Tooted on kaetud ühelt poolt kleepepinnaga, millel on peal kaitsepaber. See eemaldatakse paigaldamise käigus! Toote valikus on viis erineva suurusega eelnevalt augustatud läbiviiku, ning läbiviikude suurus on vahemikus 50–200 mm. Avata läbiviik tootekoodiga 71581 on ette nähtud elektrijuhtmete või muude erineva suurusega läbiviikude jaoks.

ISOVER VARIO® läbiviigutihendid on valmistatud elastsest ja vastupidavast EPDM-vahtkummist, mis tagavad läbiviikude õhu- ja veeaurutiheduse. ISOVER VARIO® läbiviigutihendid moodustavad ühe osa Isoveri õhutihendussüsteemist, mis koos teiste toodetega tagavad aurutõkkekile tiheduse ja koos sellega niiskuskindlad ja energiatõhusad konstruktsioonid.

Paigaldus

Paigaldage läbiviigutihend oma kohale ja kontrollige, et nakkepind on kuiv, tolmuta ning vaba mustusest ja rasvast. Nakkepind peab olema ka sile, et tihendi liimipind nakkuks korralikult aluse külge ja tagaks hea tiheduse. Eemaldage kaitsepaber liimipinnalt ja vajutage tihend hea nakke tagamiseks tugevalt aluspinna külge kinni. Ventilatsioonikanalite ja elektrijuhtmete jaoks tehtud läbiviigud on õhutihedate konstruktsioonide rajamisel ühed kõige olulisemad piirkonnad. ISOVER VARIO® läbiviigutihendid on loodud just sellel otstarbel. Tihendid paigutatakse läbiviikude peale ja ühendatakse õhutihedalt aurutõkkekile külge tihendi oma liimi abil. Vajadusel kasutatakse lisatihendamiseks teipi MultiTape SL ja tihendusmassi VARIO® DF. 

 

 

TASUTA TRANSPORT TALLINNAS ALATES 150€ TELLIMUSEST
MUJALE EESTIS TASUTA TRANSPORT ALATES 250€ TELLIMUSEST