Tootegrupid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

 

 

Põrandakütte alusplaat Tycroc UHP 1200x600x25mm

Tootekood: UHP
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 päeva
Hind:
22,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Tycroc UHP

-1200x600x25mm

-16mm torule

OMADUSED JA EELISED
Tycroc UHP sobib paigaldamiseks kõikidele enamlevinud kandvatele aluspindadele, jättes ära kulukad ja ajamahukad valutööd. Paigaldus on lihtne, kiire ja puhas ning ei vaja täiendavat kuivamisaega (nagu näiteks betoonivalu). Kiiresti reageeriv temperatuuri reguleerimisele - kuna lahendus võimaldab põrandakattematerjali paigaldada otse Tycroc UHP plaatide peale, siis tänu väiksemale vahemaale küttetoru ja põrandakattematerjali vahel ning väiksemale soojuslikule massile, eraldub soojus kiiremini ja tõhusamalt ehk lahendus pakub reaalset küttekulude kokkuhoiu võimalust. Betoonivalu lahenduse puhul on inerts suur (kohati 12-24 tundi), mis tegelikkuses välistab energia kokkuhoiu siseruumi temperatuuri pideval reguleerimisel. 1˚C madalam toatemperatuur annab ca 5% energiasäästu. Päeval on inimesed enamasti kodust ära ja ka valdavalt öisel ajal võib siseruumi temperatuur madalam olla, seega suhteliselt tihe reguleerimise põhjus ja energiasäästu võimalus on täiesti olemas. Soovitatav küttevee temperatuur torudes on 35-40 °C. Võrreldes traditsiooniliste materjalimahukate lahendustega on meie lahendus ka märgatavalt kergem (plaadi kaal vaid ca 1,3kg/m²) ja madalama paigalduskõrgusega (plaadi paksus 25mm). XPS-plaat on hea soojusisolatsiooni näitajatega, andes sellega lisasoojustust põrandatele, kus soojusisolatsioon ei ole piisav või lausa tegemata. Tycroc UHP põhimaterjal XPS on suletud pooridega ja veekindel, seega toode sobib hästi ka märgade ruumide ehitamiseks.

KASUTUSKOHAD
Lahendus sobib nii renoveerimistöödel kui ka uue hoone ehitamisel. Põrandakütte alusplaate võib paigaldada igasugusele kandvale aluspinnale, mis oleks tasane, kuiv, tugev, jäik ja stabiilne.  Hilisema ujuva pinnakatte puhul võib Tycroc UHP plaadid puitpõrandale kinnitada ka puidukruvide ja Tycroc kinnitusseibidega, muul juhul kasutada vastavalt aluspinnale ja plastkatte liimimiseks sobivat plaatimissegu või liimi.

 

Tycroc UHP sobib kõikide enamlevinud põrandakatete alla, sh parkett, puit, keraamiline põrandaplaat või looduskivi. Vajadusel saab Tycroc UHP katta betooni- või kipsivaluga ning erinevate kuivpõranda valmiselementidega, sh. kipskiudplaat, tsementkiudplaat või kipskartongplaat. Parkett-, laminaat- ja puitpõrand paigaldatakse otse Tycroc UHP peale ujuvalt ning keraamiline põrandaplaat ja looduskivi liimitakse vastava plaatimisseguga.

Kokku sobivad tooted

1062045

Tootekood: 1062045 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
285,00 €

1062046 

Tootekood: 1062046 ,   Tarneaeg: 1-7 päeva
770,00 €

1059577

Tootekood: 1059577 ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
325,33 €

TASUTA TRANSPORT TALLINNAS ALATES 150€ TELLIMUSEST
MUJALE EESTIS TASUTA TRANSPORT ALATES 250€ TELLIMUSEST